۵ تا از بزرگترین اشتباهات هر مردی در جذب کردن زنان + راه حل کاربردی برطرف کردن آن

توی این مقاله میخوام بهت ۵ تا از اخلاق ها و کارهای سمی رو بگم که خیلی از پسرها و شاید حتی خودت انجام میدی و یا انجام میدادی و فکر میکردی این اخلاقا خوبن ،‌اما نتیجش می شد جذاب نبودن برای دخترها و به قول معروف، پروندنشون. و یادمیگیری چطوری با برطرف کردن این اشتباهات ، تبدیل به مرد جذاب شی.

حتما با دقت تا آخر بخون ، بریم که داشته باشیم :

۱- پسر همیشه حرف گوش کن‌ ، مرد جذاب میتونه سرکش باشه!

یعنی هر چی دختر میگه ، عین یک سگ مطیع انجام میدن! چرا؟! چون نمیخوان ناراحتش کنن و میترسن اگه کاری که ازشون خواسته میشه رو انجام ندن با مجازات روبرو میشن و این مجازات تو داستان ما، محل نذاشتن و حذف علاقه توسط دختر هست، یا میخوان با مطیع بودن نظر و توجه دختر رو جلب کنن!درحالی که این فکرها همش توهمه و جذب کردن دختر از طریق مطیع بودن هم بی شک توهمی بیش نیست!

استاندارد های خودتان را داشته باشید

اینجا فرد جذاب کسیه که برای خودش باور ها و استاندارد های مخصوص به خودش داره و در حالی که به باور ها و عقاید بقیه هم احترام میزاره ، ولی به هیچ وجه الکی حرف های یک دختر رو تأیید نمیکنه تا نشون بده؛ «ببین من چقدر خوبم، چقدر باهات موافقم، چقدر هواتو دارم، پس بیا با من!» 

مرز های خودتان را داشته باشید

در عوض برای مرزهایی که تعیین میکنه ارزش قایله و هرجایی که لازم باشه از این مرز محافظت میکنه، مثلا وقتی همکلاسی دخترش، که دختر بسیار خوشگلی هم هست میاد سمتش و میگه «بیا این جزوه رو برام بنویس» چیکار میکنه؟ مرزهای خودش رو میدونه و برای وقت خودش ارزش قایله و وقت خودش رو صرف نوشتن جزوه یه دختری فقط بخاطر اینکه خوشگله نمیکنه!

پس تو باید مرزهای خودت رو بشناسی و همیشه بهشون پایبند باشی، چون هیچ مردی اندازه مردی که از مرزهای ذهنی خودش پاسبانی میکنه جذاب نیست!

۲- رهبر نبودن

این افراد منتظرن کسی دیگه ای براشون تصمیم بگیره و براشون دیکته کنه و این چیزی از خودشون ارائه نمیدن ، چون میخوان فشار و بار تصمیم گیری رو از روی دوششون بردارن! مثلا همچین آدمی با دختر میخواد بره بیرون و دختره ازش میپرسه «کجا بریم؟» یا «کجا داری میبری منو؟» و این آدم جواب میده: «نمی دونم ، هرجا تو بخوای» یا «تو کجارو دوست داری؟»

و حدس بزن چی میشه … جذابیت این پسر برای دختر پووووووف!‌یهو غیب میشه

رهبری رو یاد بگیر

یادبگیر رهبر باشی ،‌یادبگیر بار تصمیم گیری رو همیشه روی دوشت بزاری و تاجاییه که ممکنه حتی این بار رو با کس دیگه ای تقسیم نکنی! رهبر بودن یعنی داشتن قدرت برتر توی تصمیم گیری، پس هرچی بیشتر ذهنت رو تمرین بدی که بیشتر تصمیم بگیری، رهبرتر و در نتیجه جذاب تر میشی.

مرد جذاب و رهبر توی مثالی که بالا برات زدم میگه : «داریم میریم {فلان کافه}» یا «میخوایم {فلان کار}  رو بکنیم» میدونه چی میخواد و همون کار رو انجام میده.

۳- سلطه پذیر و همیشه قربانی

این افراد ترجیح میدن افسار احساس ، روان و دل خودشونو بدن دست یکی . و این یکی کیه؟‌ دختری که باهاشن و یا میخوان باهاش باشن. این افراد کاملا خودشون رو «در اختیار» کسی که دوستش دارن قرار میدن.

در نگاه اول ممکنه واقعا هیچ چیزی عاشقانه تر از این نباشه که خودت رو کاملا در اختیار کسی بزاری! اما دوست خوبم دقت کن که در واقع هیچ چیزی احمقانه تر از این نیست که کلید ذهن و روحت رو بدی دست کس دیگه ای و خودت بشینی صندلی شاگرد، به امید اینکه اونی که بهش کلید رو دادی راننده خیلی خوبیه ، حتی بهتر از تو!

اینو یادت باشه ، هیج کسی بهتر از تو ، تورو نمی شناسه!

هیچ کسی بهتر از تو نمی تونه برای خودت تصمیم بگیره!

مسئولیت با خودته

پس به عنوان یک مرد ، مسولیت تمام احساسات و احوالت بر عهده خودته ،‌اگه گذاشتی دختری قلبت رو بشکنه و باهات بازی کنه، مسولش خودتی!

اگه کاری کردی که دختری رو دلسرد کردی ، مسئولش خودتی!

اگه اشتباه کردی ، بازم مسئولش خودتی!

اینجا مرد جذاب کسیه که مسولیت کارها و احساست خودش رو تماما به دست بگیره و کنترلش تماما دست خودش باشه ،‌نه کس دیگه ای ، وقتی دختر با این مرد وارد رابطه میشه ، حس میکنه هیچ چیزی نمیتونه این مرد رو از بین ببره و تکونش بده ، بنابراین علاقمند میشه تا کنارش بمونه و عاشقونه بپرستدش.

همیشه پشت فرمون باش.

۴- کناره گیر و ترسو ، ویژگی یک مرد جذاب نیست!

این افراد ترجیح میدن تو حاشیه ی امن خودشون بمونن تا خطر کنن چون اینجوری جاشون امن تره. اهل ریسک نیستن و به شدت ازش میترسن. دوست ندارن چیزهای جدید رو تجربه کنن چون میترسن اگه از اون حاشیه امن خودشون بیان بیرون، بلایی سرشون بیاد یا ضایع بشن!

همه افراد و مخصوصا دختر ها ، سریع از این دسته از افراد خسته میشن و نمیتونن بهش احترام بزارن، چرا؟ چون یه دختر با خودش فکر میکنه « عه! این پسره چرا اینقدر ترسوعه ، گلیم خودش رو از آب نمیتونه بکشه بیرون بعد انتظار داره من دوستش داشته باشم؟ حتی نمیتونم بهش احترام بزارم چه برسه به علاقه!»

مرد جذاب ، مردی عاشق ریسک!

ریسک پذیر باش و عاشق طعم خطر و چیزهای جدید!

اگه میخوای مرد موفقی بین رفیقات، خانوادت و جامعه بشی، باید یادبگیری همیشه حاشیه امن خودت رو به خطر بندازی. خودت رو به چالش بکش.

چالش بیشتر یعنی تجربه بیشتر و این یعنی ریسک پذیری بیشتر!

بزار خیالت رو راحت کنم ، هر چی بیشتر ریسک کنی و بری زیر چالش ، جذابتر میشی.

هر چی بیشتر بترسی و بهونه بیاری ، غیر جذابتر میشی ، انتخاب با خودته!

۵- بدبین بودن

افراد بدبین همیشه به شکل افراطی و خیلی غلیظ جنبه های منفی رو در یه اتفاق یا شخص یا مسئله، میبینن. این دسته افراد نه تنها برای بقیه، بلکه برای خودشون ضرر دارن!

پس یادت باشه، یکی از منزجر کننده ترین اخلاق ها برای دخترا، منفی گرا بودنه. ‌پسری که مدام انرژی منفی میده و درمورد همه چی غرولند میکنه اعصاب هر دختری رو خورد میکنه، حتی اگه از نظر فیزیکی جذابترین باشه،‌ چرا؟

چون منفی گرایی به طور ناخودگاه این رو میرسونه که : «من ضعیفم» و «من کاری از ذستم برنمیاد ، پس برای اینکه خودم سبک شم بار منفی رو میریزم رو بقیه» ، قاعدتا هیچ کسی خوشش نمیاد که روش «استفراغ» بشه درسته؟!

اگه منفی گرا بودی یا هستی فقط کافیه یکم در موردش فکر کنی … آیا بدبین بودن در مورد چیزی، عاقبت و پیشامد رو عوض میکنه؟ آیا منفی گرایی باعث میشه اتفاقی که میخوای نیافته بیافته یا برعکس؟!‌ نه!

واقعا ربطی نداره که تو یا بقیه چی فکر میکنن ، چیزی که بخواد بشه ، معمولا آخر سر میشه!

چرا باید کلی فسفور بسوزونیم و خودمون رو آزار بدیم و انرژی منفی بدیم ، یا بقیه رو آزار بدیم؟

اینجا مرد جذاب کیه؟‌کسی هست که میدونه از پس هرکاری برمیاد و این یکی هم براش چیزی نیست ، پس انرژی منفی نمیده و در عوضش سرشار از انرژی مثبته!

این مرد برای یک دختر به منزله یک «جیمز باند» یا «ابرقهرمان»‌ واقعیه ، دختر وقتی همجین مردی رو میبینه با خودش میگه : «این پسر این همه درگیری و مشکل داره‌،‌ اما مثل بقیه نیست، یه بار هم ندیدم بیاد جلوم غر بزنه. این یکی خیلی قویه و من هم میتونم روش حساب کنم ،‌خیلی میخوامش خیلی!»

اگه هم غرت میاد ، غرها و درد و دلت رو روی کاغذ بنویس. مشکلات تو مال خودتن و هیجوقت از کسی انتظار نداشته باش تا برات حلش کنه!

بیشتر بخوانید: اعتماد به نفس چیست؟

نظرات برای “۵ تا از بزرگترین اشتباهات مرد در جذب کردن زنان + راه حل کاربردی برطرف کردن آن برای مرد جذاب

  1. محمدرضا عابدی میگوید:

    ای وااااای من چه خریت هایی انجام دادم ای وااااای.چقد ضعیف بودم و زود خودمو وا میدادم
    چقد منفی گرا بودم واقعا از کارهایی که کردم از خودم خجالت میکشم

دیدگاهتان را بنویسید